قوانین و مقررات فروشگاه فارس روان

 

به نام خدای مهربان 

قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین  فارس روان

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فارس روان:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی فارس روان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی فارس روان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود

قوانین عمومی:

 توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی فارس روان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی فارس روان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت یا محصولات نرم افزاری فارس روان به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فارس روان/ محصولات نرم افزاری فارس روان  اقدام نماید.

شرایط  وقوانین استفاده از نرم افزارهای تولیدی فارس روان

  • تمامی نرم افزارهای عرضه شده برای فروش، قبل از پرداخت وجه قابل آزمایش توسط کاربران عزیز می‌باشد؛ در نتیجه چنانچه مشتری از نرم‌افزار ما راضی باشد نسبت به خرید کد فعال‌سازی دایمی آن اقدام می‌نماید. با توجه به این مورد، کاربران عزیز هیچ‌گونه نگرانی در رابطه با خرید نرم‌افزار و استرداد وجه نخواهند داشت.
  • خریداران بصورت پیشفرض با هر خرید 2  کد خرید دریافت خواهند کرد که هر کد برای 1 سیستم قابل استفاده هست. در صورتیکه کد بر روی سیستم نصب و فعالسازی شد امکان حذف و انتقال به سیستم دیگری وجود ندارد بنابراین از نصب روی سیستم های کافی نت یا سیستم هایی که برای شما دائمی نیستند خودداری نمایید.
  • تغییر سخت افزاری مثل تغییر هارد، سی پی یو ، رم و ....  کد شما غیر فعال می شود  و در صورتیکه شما تغییر سخت افزاری داشتید باید کد خرید جدید تهیه نمایید ( تغییر ویندوز مشکلی ایجاد نمی کند  و نامحدود می توانید حذف و نصب داشته باشید ).
  • مالک نرم افزار در فروشگاه فارس روان شماره همراه/ایمیل ثبت شده هنگام سفارش خرید می باشد و چنانچه کد خرید فراموش شود تنها به شماره همراه/ایمیل  ثبت شده تحویل خواهد شد.

 


خرید محصول در فروشگاه اینترنتی فارس روان در هر 7 روز هفته و 24 ساعته امکان پذیر می‌باشد اما امکان پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص دانلود نرم افزار و فعال سازی قفل نرم افزاری صرفا از ساعت 7 الی 19 روزهای کاری میسر می‌باشد. و در سایر ساعات بصورت پیام واتساپ و تیکت پاسخگویی انجام  می شود.


چنانچه کاربرانی پس از پرداخت وجه به هر دلیلی به طور اتوماتیک موفق به دریافت کدخرید نشوند می‌توانند بصورت تلفنی یا واتساپ با واحد فروش (09120059870)  یا از طریق فرم تماس با ما  با ذکر نام و شماره همراه خود موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارند تا کد خرید برایشان ارسال گردد.
 

 

 

پشتیبانی 09120059870